Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna ventrue1.forumoteka.pl
Wampir:Maskarada i cross
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Patronaty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> Wilkołak: Apokalipsa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goratrix
Książe


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 130

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 10:24 am    Temat postu: Patronaty Odpowiedz z cytatem

Ta sama prośba co w plemionach- niech ktoś napisze parę słów o patronatach.
_________________
" Myślisz, że to JA szukałem naszego wygnania?! Ty ze wszystkich ludzi? Wolałbym setki okrzyków "heretyk" i tysiące mieczy Tzimisce niż pogardliwe słowa Zakonu tamtej okropnej nocy... Ale jeśli za nami nie podążą tedy pozwólmy im wymrzeć, jak smokom, których skamieniałe szkielety wygrzebują z brzegów cliffu."

Goratrix do Meerlindy, 1202rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Samuel
Chwilowy _MG


Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 76

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ragabash - Nów - Oszust

Teurg - Sierp - Szaman

Filodoks - Połowa - Sędzia

Galiard - Rosnący - Bard/Rzemieślnik

Ahroun - Pełnia - wojownik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goratrix
Książe


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 130

PostWysłany: Nie Lip 27, 2008 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może parę słów o każdym z nich? Tak chociaż po 2 zdania?
_________________
" Myślisz, że to JA szukałem naszego wygnania?! Ty ze wszystkich ludzi? Wolałbym setki okrzyków "heretyk" i tysiące mieczy Tzimisce niż pogardliwe słowa Zakonu tamtej okropnej nocy... Ale jeśli za nami nie podążą tedy pozwólmy im wymrzeć, jak smokom, których skamieniałe szkielety wygrzebują z brzegów cliffu."

Goratrix do Meerlindy, 1202rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vorg
Archont


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 180

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ragabash - Nów - Księżycowy Oszust
Gdy twarzy Luny w ogóle nie widać na niebie, na świat przychodzą Ragbashe. Ich celem jest łamanie wszelkich nakazów i zakazów, ukazując w ten sposób nowe drogi innym Garou. Z racji swej misji, Starszyzna ma zwyczaj patrzeć na ich przewinienia nieco łagodniejszym okiem.

Teurg - Sierp - Księżycowy Wróżbita
Pod Sierpem rodzą się Teurgowie, mędrcy i wróżbici Garou. Jako szamani, odpowiedzialni są za kontakt ze światem duchów, oraz interpretowanie licznych znaków zsyłanych przez Matkę.

Filodoks - Półksiężyc - Strażnik Ścieżek
Gdy dokładnie pół twarzy Luny oświetla niebo, na świat przychodzą, kroczący drogą równowagi Filodoksi. Ich życie jest wiecznym poszukiwaniem tego, co słuszne. Służą oni jako sędziowie w społeczeństwie Garou, oceniając występki innych i dbając o przestrzeganie świętej tradycji.

Galiard - Rosnący Księżyc - Księżycowy Tancerz
Gdy księżyc zbliża się do pełni, Gaia wydaje na świat Galiardów - artystów i bardów pośród Garou. Ich najważniejszym zadaniem jest dbanie, by duch Obrońców Matki zawsze był silny, a otucha spływała na serca wątpiących. Jako, że wilkołaki żyją w tradycji ustnej, opowieści Galiardów to również lekcje dla słuchaczy.

Ahroun - Pełnia - Księżycowy Wojownik
Garou urodzeni w trakcie pełni służą w społeczności jako wojownicy. Ich umiejętności bojowe są niezrównane, jednak porywczość i brak opamiętania, czynią z nich niezbyt przydatnych we wszystkich pozostałych aspektach życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goratrix
Książe


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 130

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, właśnie o to mi chodziło.
_________________
" Myślisz, że to JA szukałem naszego wygnania?! Ty ze wszystkich ludzi? Wolałbym setki okrzyków "heretyk" i tysiące mieczy Tzimisce niż pogardliwe słowa Zakonu tamtej okropnej nocy... Ale jeśli za nami nie podążą tedy pozwólmy im wymrzeć, jak smokom, których skamieniałe szkielety wygrzebują z brzegów cliffu."

Goratrix do Meerlindy, 1202rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> Wilkołak: Apokalipsa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum