Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna ventrue1.forumoteka.pl
Wampir:Maskarada i cross
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Admin w akcji, czyli Prelekcja i LARP WOD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> Goblikon 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 1:27 pm    Temat postu: Admin w akcji, czyli Prelekcja i LARP WOD Odpowiedz z cytatem

Admin komunikuje, że na konwent zaprasza podwójnie chętnie i naciska by sie lud znajomy stawił z racji tego, że sam Ventras będzie robił część programu.


W planie mamy

1) Prelekcja na temat Islamu- jako, że konwent jest w klimatach Bliskiego Wschodu, to taki wykład jest przymusowy, a innych chętnych nie było.
Będzie trochę o religii, trochę o kulturze, i zapewne czas żeby to goście zadawali pytania a Ventras o ile coś wie- to odpowie.

2) LARP WODowy w klimacie Bliskiego Wschodu- czyli jakaś mała intryga osadzona "na terenach tych wstrętnych Arabów i innych brudasów" (Very Happy) z nadnaturalami w tle. A może zamiast w tle to na pierwszym planie? I z Ahmedem Martwym Terrorystą?


Wszystko się okaże już niedługo.


NAJLEPIEJ SPRAWDZIĆ SAMEMU- JAK...

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goratrix
Książe


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 130

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szlag, a ja nie mam jak jechać i zobaczyć.

Mogę liczyć na jakieś nagrania, zdjęcia albo cokolwiek?


I czy ty masz zamiar biegać tam z tą śmieszną szmatą na głowie ??Very HappyRazz

_________________
" Myślisz, że to JA szukałem naszego wygnania?! Ty ze wszystkich ludzi? Wolałbym setki okrzyków "heretyk" i tysiące mieczy Tzimisce niż pogardliwe słowa Zakonu tamtej okropnej nocy... Ale jeśli za nami nie podążą tedy pozwólmy im wymrzeć, jak smokom, których skamieniałe szkielety wygrzebują z brzegów cliffu."

Goratrix do Meerlindy, 1202rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa, wiem, moja wina że popierniczyłam z tym terminem i teraz nie możesz być.

Zdjęcia na pewno jakieś porobię, a czy coś jeszcze to się okaże w praniu,

i TAK< mam zamiar biegać ze szmatą (ta szmata to sie HIJAB nazywa) na głowie Very Happy
Przynajmniej przez kawałek konwentu/ LARPa.

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROGRAMU NIE BĘDZIE, VENTRASOWI SIĘ ZDECHŁO I NA KONWENT NIE DOJEDZIE.


Padł niestety kręgosłup i Ventras obecnie nawet nie jest w stanie chodzić, nie mówiąc o wyjazdach.

Shit happens :/

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> Goblikon 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+2 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum