Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna ventrue1.forumoteka.pl
Wampir:Maskarada i cross
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dołączanie do gry- postacie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> POSTACIE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka pytań:

1) Kiedy można się włączyć w grę? Wymagane jest to na początku nowej sagi, czy można dołączyć się w trakcie, na kolejnej sesji (rozumiem, że w takim wypadku konieczne jest znalezienie jakiegoś połączenia pomiędzy nową postacią i grającymi już od dawna)?

2) Czy karta postaci musi być stworzona od podstaw? Czy istnieje możliwość dopuszczenia postaci, z kilkoma podniesionymi współczynnikami? Oczywiście, w ramach zdrowego rozsądku.
Posiadam postać stworzoną na potrzeby gry internetowej w wodmmorpg i jeżeli istnieje taka możliwość, chciałabym ją tutaj wykorzystać.

3) W jaki sposób dostarczyć kartę postaci? Zauważyłam, że w dziale "postacie" zamieszczone są jedynie szczątkowe informacje.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to temat bez odpowiedzi?
Powrót do góry
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, temat jest jak najbardziej z odpowiedzią tylko główny Admin był na wakacjach i nie bardzo miał dostęp do sieci Smile

Zatem wyjaśniam:

1) obecnie gramy już sagę prowadzona przez Vorga- i w tym momencie do niego trzeba by zgłosić się z pytaniem czy dopuści nową osobę w połowie czy też trzeba zaczekać do nowej sagi.

Z tego co znam Vorga- jeśli postać go zainteresuje wejdzie od razu.

2) Co do kart postaci- ja osobiście dopuszczałam juz postacie stworzone wcześniej i z podwyższonymi współczynnikami, o ile nie były przesadzone i nadal nie mam nic przeciwko temu.

Ważna jest koncepcja postaci, jej historia etc.

W razie czego polecam także tym razem zapytać Vorga- chwilowo on jest MG.

3) Kartę wraz z historią dostarcza się na maila mojego i aktualnego MG. Po zatwierdzeniu i dopuszczeniu do gry mozna się dopisac do Galerri postaci robi się to samemu.


Mam nadzieję że wyjaśniłam wszelkie wątpliwości- jeśli nie proszę pytać tutaj lub na GG.

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vorg
Archont


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 180

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Chwilowy" MG się tez wypowie skoro powstał juz osobny temat tak jak powinno być.

Anonymous napisał:

3) W jaki sposób dostarczyć kartę postaci? Zauważyłam, że w dziale "postacie" zamieszczone są jedynie szczątkowe informacje.


proponuje na e-mail laohu8888@gmail.com
A szczątkowe informacje bo nie każdy o każdym wszystko wie.

Anonymous napisał:

Czy to temat bez odpowiedzi?

Tak to był temat regulaminu, a nie pogawędek. Załóż nick utwórz temat, jeśli masz nicka, a jeśli nie możesz pisać poproś admina na gg żeby ci zaakceptował konto.

Ventrue1 napisał:

Z tego co znam Vorga- jeśli postać go zainteresuje wejdzie od razu.

Jeżeli mi postać podpasuje to wejdziesz do sagi głównej, która będziemy kontynuować we wrześniu.

Ventrue1 napisał:

Ważna jest koncepcja postaci, jej historia etc.


popieram, gramy storowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. Dostarczę kartę MG oraz głównemu Adminowi forum. Ocenicie, a na wszelkie (ewentualne) pytania odpowiem później.

Chwilowo nie zakładam konta, czekam na decyzję. Dzięki za przeniesienie tematu, nie wiedziałam gdzie popytać o wcześniejsze kwestie.

12879181 moje gg.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłane.
Powrót do góry
Vorg
Archont


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 180

PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok to karta postaci, a gdzie reszta czyli Historia i inne duperele ja nie wiem o tej postaci nic i nie weim czy ja moge wysłać do Dżungli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabriell Cortez
Archont


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 155
Skąd: Z Camarilli... podobno

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym jeszcze postulował, żeby nałożyć limity czasowe na dostarczenie takich rzeczy.

Wiem, że zaraz się podniesie larum że mam takie wymagania i ludzie mają w życiu coś do roboty poza grą, ale według mnie- skoro ktoś dostaje np. tydzień czasu na zrobienie karty i spisanie jakiejś choćby skróconej historii postaci (bo nikt nie wymaga toreadorskiego poeamatu ważącego potem kilogram) i tego nie robi twierdząc że nie ma czasu- to tym bardziej nie będzie miał potem czasu grać.

Zawracanie dupy, za przeproszeniem.

A graczy wpadających dwa razy w miesiącu nam w tej sadze nie trzeba.

Już dość takich "etatczyków" się wysypała.


Dlatego ja apeluję do MG i Admina o rozsądek- nie przyjmujcie ludzi, którzy tak naprawdę nie zamierzają wcale grać tylko chcą się pobawić jakmają wolny wieczór między imprezą a innym ciekawym zajęciem i nie mają go czym zapchać.

_________________
"I'm the Justicar of the Camarilla; you have violated my laws"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vorg
Archont


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 180

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabriell Cortez napisał:
Ja to bym jeszcze postulował, żeby nałożyć limity czasowe na dostarczenie takich rzeczy.


Deadline [czy jak to się nazywa] dla tej pani minął wczoraj.

Gabriell Cortez napisał:
J
(bo nikt nie wymaga toreadorskiego poeamatu ważącego potem kilogram)


Ale to jest toreador Gabrysiu wiec chciał bym od tej historii czegoś. zwłaszcza że teoretycznie miała być już gotowa skoro to jest postać z wodmmorpg, jak ja tam robiłem maga to Keny chciał ode mnie dosłownie każdej dupereli.

Właśnie sprawdzam czy mam coś na mailu, bo wysłałem do niej maila w piątek albo w sobotę.
...

Nic, absolutnie nic.... Wiec ja karty Oriany, do sesji nie przyjmę nie wiem jak admin.
[/code][/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriana
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam obecnie internetu i nie wiem kiedy będę miała (chwilowo pisze z pracy). W takim wypadku nie moge grać, ale wyjaśniam sytuację. Chyba nie będzie żadnego problemu, skoro nie wprowadziłam postaci do gry? Przepraszam bardzo za kłopot. Niestety wynikł nie z mojej winy. Wiadomość MG o nie przyjęciu di sesji rozumiem i akceptuję.
Powrót do góry
Vorg
Archont


Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 180

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszym MG dziękuje za zainteresowanie sagą i z wielkim smutkiem ubolewa że w niej wziąć udziału nie możesz, zaprasza również do ponownego udziału w losowaniu kart następnym razem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabriell Cortez
Archont


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 155
Skąd: Z Camarilli... podobno

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualne "dokumenty uzupełniające i opłaty początkowe" dla nowych graczy prosze składać w siedzibie Justicariatu osobiście lub za pomocą kuriera.

Dobrze "umotywowany" wniosek o dołaczenie do ekipy Justicara ma większe szanse na przyjęcie Very Happy

_________________
"I'm the Justicar of the Camarilla; you have violated my laws"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> POSTACIE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum