Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna ventrue1.forumoteka.pl
Wampir:Maskarada i cross
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NABÓR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> SAGA: Zemsta Siewców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samuel
Chwilowy _MG


Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 76

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 1:19 pm    Temat postu: NABÓR Odpowiedz z cytatem

Ci którzy chcą wsiąść udział w sadze niechaj zgłoszą się tutaj. Zuy Miś Grrrr ma jednak pewne wymagania, a posacie będą przyjmowane w dwuch kaegoriach pierwszego i drugiego planu.
Wymagania.
1. Gracz powinien mieć kartę zaakceptowaną przez Misia Grrr i Głównego Operatora.
[mail mój laohu8888@gmail.com]
2. Miś Grrr powinien znać historie postaci oraz jej ewentualne ułomność i wrogów. Pewnie się domyślacie że będzie ich bezlitośnie wykorzystywał.
3. Gracz który rezygnuje z gry niezwłocznie komunikuje o tym MG.
3. Ta lista będzie modyfikowana z czasem Razz nie zapomnijcie zaglądać.

Wasz zawsze oddany Miś Grrrrr

_________________
"... Ostatnia opowie?? o miejscu jest tym, gdzie jaszczur ze szmaragdu ?pi. Gdzie chwila wiecznie trwa. Gdzie nie ma nigdzie z?a. Gdzie wsz?dzie ca?y czas, muzyka gra...
****
"... Pomi?dzy oknami wieczoru i dnia pe?en bólu rozci?ga si? ?wiat. Le?y tam cz?owiek tak bia?y jak ?nieg, i my?lami tworzy swój ?wiat. Wszystkie obrazy w pami?ci wci?? ma i ka?d? opowie?? wci?? zna, i w ka?dej chwili wyczuwa ?ycia ?ar. Cudowny jego rytm, i dziwny smak..."

Lizard
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja się piszę od razu, znasz mnie od podszewki więc ci nic nie wysyłam Very Happy

Jakby ci było mało to pamiętaj że we wtorek zatruje ci ponad pół dnia to ci słuchanie wyjdzie uszami Very Happy

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nele
Gość





PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, ja! Masz KP i historię. ZNAMY SIĘ.
Powrót do góry
Ventrue1
Ten_Którego_Słowo_Jest_Prawem


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 424

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ZNAMY SIĘ to zawsze najlepsza argumentacja dla wszelkich naborów Very Happy

O czemu nie piszesz ze stałego nicka??

_________________
"Niech Honor bedzie twa tarcza, twoim mieczem, twoim plaszczem: pozwól Ventrue zachowac twarz, a zajdziesz daleko."

"Noc wyostrza zmysly, wzmaga kazde doznanie, ciemnosc porusza i budzi wyobraznie, cisza pokonuje skrupuly..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabriell Cortez
Archont


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 155
Skąd: Z Camarilli... podobno

PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopóki będę miał internet to ja też zawsze gram.
Za dobra zabawa żeby sobie darować, więc stołek wstrętnego justicara nadal jest zajęty.

_________________
"I'm the Justicar of the Camarilla; you have violated my laws"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goratrix
Książe


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tremerzy też chcą grać więc i ja się piszę na kolejną sagę.

Będę wam marudził,knuł i kombinował po bokach ile tylko można bo inaczej to by się wam nudziło strasznie.

Liczę z waszej strony na owocną współpracę. Narobimy zamętu Very Happy

_________________
" Myślisz, że to JA szukałem naszego wygnania?! Ty ze wszystkich ludzi? Wolałbym setki okrzyków "heretyk" i tysiące mieczy Tzimisce niż pogardliwe słowa Zakonu tamtej okropnej nocy... Ale jeśli za nami nie podążą tedy pozwólmy im wymrzeć, jak smokom, których skamieniałe szkielety wygrzebują z brzegów cliffu."

Goratrix do Meerlindy, 1202rok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ventrue1.forumoteka.pl Strona Główna -> SAGA: Zemsta Siewców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum